URODZINY KUBUSIA PUCHATKA 2017


Urodziny Książkowego Misia

W ramach kampanii Cała Polska czyta dzieciom

Mieszka w Stumilowym Lesie. Choć trochę niezdarny i jak sam mówi- jest misiem o małym rozumku, kochają go miliony dzieci na całym świecie. Społeczność naszego przedszkola również pokochała Kubusia Puchatka świętując jego urodziny. Tego dnia dzieci oglądały książeczki oraz słuchały fragmentów opowiadań o przygodach "Kubusia Puchatka".

Opowiadania o misiu i pozostałych mieszkańcach Stumilowego Lasu naszym dzieciom są doskonale znane. Stąd też nie było żadnych problemów z rozwiązaniem zagadek, opisującymi bohaterów książek. Każdy przedszkolak dobrze wie, jak wygląda Tygrysek, czego boi się Prosiaczek i gdzie mieszka Maleństwo. Mali Artyści za pomocą różnych technik plastycznych wykonali wiele ciekawych prac plastycznych - prezenty dla Solenizanta.

Przedstawiciele poszczególnych grup wręczyli podarunki, a wszyscy z wielkim entuzjazmem odśpiewali 100 lat przy akompaniamencie gitary. Jak się zapewne domyślacie, nie obyło się bez misiowych uścisków i łakoci.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2017

W dniu 13.10.2017r. świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia święto mają wszyscy związani z oświatą, jest to więc wspólne święto dzieci, nauczycieli i wszystkich osób pracujących w przedszkolu.

Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich edukację, wychowanie i opiekę nad nimi.

W tym uroczystym dniu dzieci z grupy „Jaskółek” pod opieką pani Kasi zaprosiły gości na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy, życzeń i piosenek, a nawet tańca, w którym dzieci nieoczekiwanie zamieniły się w śliczne kwiatuszki. Na zakończenie dzieci wesoło zaśpiewały „Sto lat" i wręczyły gościom wykonane przez siebie piękne kwiaty z życzeniami.

DZIEŃ ZDROWEGO CZYŚCIOCHA 2017

PIKNIK 2017

DZIEŃ TAŃCA